over-ons-05over-ons-04over-ons-03over-ons-02over-ons-01

Over ons

Gildeprint
Gildeprint is een zelfstandige fullservice drukkerij. Wij hebben jarenlang ervaring met het produceren van boeken, magazines, proefschriften en huisstijlen. Wij denken en handelen in communicatie-oplossingen en die beginnen bij uw uitdaging(en). Steeds met het uitgangspunt: wat is het doel van deze middelen en wat wilt u hiermee bereiken? Deze aanpak leidt niet alleen tot verdere efficiency, maar doorgaans ook tot kostenbesparingen. Door ons vakmanschap en onze aanpak groeit Gildeprint in een uitdagende markt. Wilt u met ons meegroeien? Neem dan contact op met één van onze adviseurs.

BoekenGilde
BoekenGilde is onderdeel van Gildeprint en richt zich op zowel de zakelijke als de particuliere schrijver die op zoek is naar een drukkerij die meer biedt dan alleen het drukken van een boek. Op de site van BoekenGilde vindt je veel informatie over het schrijven, drukken en uitgeven van je eigen boek. Ook geven we tips over de lay-out van zowel omslag als binnenwerk. Neem gerust een kijkje op de website.

Peter Wientjes

Peter Wientjes

Order- / productieleider

p.wientjes@gildeprint.nl

Peter Hendriks

Peter Hendriks

Directeur

p.hendriks@gildeprint.nl

Freddie Drijsen

Freddie Drijsen

Accountmanager

f.drijsen@gildeprint.nl

Ruben Baartman

Ruben Baartman

Accountmanager

r.baartman@gildeprint.nl

Dea Grondhuis

Dea Grondhuis

Financiële administratie

d.grondhuis@gildeprint.nl

Nicole Nijhuis

Nicole Nijhuis

Prepress

n.nijhuis@gildeprint.nl

Jeffrey Grashof

Jeffrey Grashof

Prepress

jgrashof@gildeprint.nl

Sanne Visch-Sjoers

Sanne Visch-Sjoers

Marketing en communicatie

s.sjoers@gildeprint.nl

Joël Hijkoop

Joël Hijkoop

Prepress

joel@gildeprint.nl

Machiel de Jong

Machiel de Jong

Drukker

info@gildeprint.nl

Jeroen Bijenhof

Jeroen Bijenhof

Nabewerker

info@gildeprint.nl

FAQ

Hoe kan ik bij uw bedrijf solliciteren?

Stuur uw cv met motivatie naar info@gildeprint.nl en wij zullen uw sollicitatie in behandeling nemen.

Produceren jullie alle proefschriften zelf?

Ja! Het gehele productieproces vindt plaats bij Gildeprint. Opmaken, drukken, vouwen, vergaren, binden, snijden en lamineren, alles gebeurt in eigen huis.

Hoeveel mensen werken er bij Gildeprint?

Op dit moment bestaat ons team uit 14 personen.

Klantenservice via WhatsApp

x
Voeg het nummer +31 6 82669216 toe aan de contactlijst van je smartphone en je kan ons via WhatsApp nog sneller bereiken.